Jak správně pečovat o poklad v pánském rozkroku, aby dlouho držel a vydržel

erekce penisu

Pro muže (i pro ženy) je penis nenahraditelným pokladem. Aby plnil svou funkci naplno, musí být zdravý, fit a v pohodě. Naučit se o něj pečovat se vším všudy, by měli muži už v dospívání. Horší možnost nastává, když je k tomu vede až starostlivá milující partnerka. Pokud ji tedy s nedostatečně udržovaným nádobíčkem mají.

Takže pánové, starejte se pečlivě a s citem o svoji sexy zbraň (kopí, dělo, mušketu,…). Její lesk a síla vám dobude u žen slávu a lásku. Se zablácenou, otlučenou a zlomenou vzduchovkou si moc nezastřílíte.

Hygiena na prvním místě

Asi nemusím zdůrazňovat, že nemytý penis je něco, co žena v ruce nebo vagíně opravdu nechce. Když jde o orál, musíte ženě mít co nabídnout. Na shnilý banán nemá nikdo chuť.

Omýt si penis v umyvadle vlažnou vodou zvládne každý během chvilky. Nezapomínejte na dobré osušení čistým ručníkem.

Pokud patříte do skupiny mužů, kteří si vystačí (v lepším případě) s kostkou mýdla na celé tělo několik měsíců, pak s ním na penis určitě neplýtváte a dobře děláte. Pan P. má nejraději pouze vodu, protože rozličné chemické prostředky v podobě pěn do koupele a sprchových gelů pouze ničí jeho ochrannou mikroflóru. Pokud patříte do skupiny milovníků voňavých gelů a pěn, pak eliminujte jejich styk s vaším nejcitlivějším údem.

Masturbujte. Hodně

Jak je známo, orgán, který se nepoužívá, zakrní. U penisu to platí dvojnásob. Masturbujte tedy denně, ať máte sex či ne. A klidně do osmdesáti. Vědecké studie navíc stále častěji dokazují, že výron semene je prevencí vzniku rakoviny prostaty. 

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image