Jak vybrat hodinový hotel?

jak vybrat hodinový hotel broskvicky.cz

Hodinový hotel je speciální podnik s možností krátkodobého pronájmu pokojů. Ujalo se pro něj modernější označený – milenecký azyl. Už dávno nejde o doupě neřesti, ale o moderní službu, která často kromě standardně až luxusně vybavených pokojů a koupelen nabízí i soukromé wellness se saunou, vířivkou a dalším komfortním vybavením povznášející návštěvu tohoto typu hotelu na nevšední vzrušující zážitek.

Napsal LuPo

Obsah:

Hodinový hotel zbaven předsudků

jak vybrat hodinový hotel a milenecký azyl bezpasaka.cz

erotické povídce o Kláře a Marcelovi, kteří zamíří z firemní párty do hodinového hotelu za Prahou, se možná mnozí z čtenářů našli. Buď v roli Kláry s původně jasně odmítavým postojem nebo naopak v roli Marcela, který v návštěvě podniku daného typu nevidí zhola nic špatného a výjimečného. A tak je to většinou i v reálném životě. 

Už samotný název „hodinový hotel“ budí negativní anotace díky historii tohoto názvosloví spojeného s prostitucí a místem, kam si placené kněžky lásky vodily své zákazníky. Stejně jako Klára v eropovídce, má spousta žen představy o špinavém zatuchlém pokoji činžovního domu s temným zapáchajícím průchodem, i problémy s tím, že tam mohou potkat někoho známého. Některým plně stačí vědomí toho, že personálu je jasný důvod jejich návštěvy. U mužů se tyto asociace většinou moc neobjevují.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image