Jaký sex a ženy muži preferují? Patříš do normálu, nebo se vymykáš?

sexuální preference

Svět se nikdy nezměnil ze dne na den. Společnost už vůbec ne. Různé kulturní hodnoty a ideje žijí i několik staletí či tisíciletí. Avšak je tomu tak i v oblasti sexu a výběru žen? Změnily moderní ideje pohled mužů na ženy? Co na to říkají odborníci?

Co se v článku dozvíš:

  1. Orální sex je fajn, s láskou však chutná víc
  2. Nejvíce vzrušující je vyvrcholení toho druhého
  3. Co muže naopak odpuzuje?
  4. Hospodyňka, která nepropadla sociálním sítím
  5. Tak přece je něco jinak

Orální sex je fajn, s láskou však chutná víc

Orální sex je muži žádaný

Nedávno zveřejněné studie na portálech Psychology Science a US News přišly s nečekanými závěry. Takovými, které mírně narušují klasickou představu o tom, jaký sex muži preferují. Dle většiny respondentů je jeden z nejlepších sexů takový, který disponuje určitou romantikou a zamilovaností. I když to řada mužů veřejně nepřizná, tak také touží po romanci a vnitřním pocitu štěstí. Avšak jejich sexuální touhy a preference jsou od těch ženských víceméně odlišné.

Až 80 % mužů miluje, když je jejich žena vůči nim proaktivní, a to nejen v posteli. Z různých výzkumů vyplývá, že manželský sex je od toho nemanželského méně četný a ztrácí i na kvalitě. Důvodem je fakt, že partneři jsou si v manželském svazku jeden druhým jistější a ona tendence něco dělat pro vztah se ztrácí. Řada mužů proto vnímá, že jeden z nejlepších sexů vůbec, je takový, který iniciuje sama žena. Zároveň potvrzují, že v manželství o to stojí mnohem více.

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář