Karel (48): Podvedl jsem manželku s neznámou holkou. Vyklubala se z ní synova snoubenka

S kámošema z fotbalu vyrážíme už několik let první pátek v měsíci na tah. Projdeme pár oblíbených barů, probereme, co je nového a omrkneme pěkný holky. Nevinně. Všichni jsme více méně spokojení ženáči. Jednu letní sobotu se naše pánská jízda ale trochu zvrtla a já skončil v posteli s cizí holkou. No. Zas tak cizí nebyla, jak jsem brzy zjistil.

Žhavá sobotní noc

První srpnové soboty jsem se nemohl dočkat. Celý den bylo hrozné horko a já už se viděl na terásce s klukama a oroseným půllitrem v ruce. Konečně. U stolu byla sranda, jako ostatně vždy. Tentokrát vedle našeho stolu seděla skupinka sympatických žen kolem třiceti. Netrvalo dlouho a bavili jsme se všichni spolu. Alkohol tekl proudem, ženy se uvolněně smály našim vtipům a historkám. Bylo už hodně po půlnoci, když se začaly zvedat k odchodu. 

Prsa, kterým se nedalo odolat

kozy, kterým se nedá odolat Bezpasaka.cz

Dopadla na mě únava z náročného pracovního týdne a rozhodl jsem se využít společného taxíku k cestě domů. Do auta se nás natlačilo celkem šest. Na klíně se mi chichotala Katka. Krásná holka s dlouhýma hnědýma vlasama a poctivýma čtyřkama. Holky v taxíku byly samý smích, ale já měl co dělat se svým ptákem. Katky zadeček v minišatech se mi na něm vrtěl a její prsa mi poskakovala pár centimetrů od obličeje. Moje erekce se nedala zastavit. Musela ji cítit, ale nedala to nijak najevo…

Pokračuj ve čtení…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image