Karolína (40): Vyzkoušela jsem silikonového panáka

silikonovy panak

Jmenuji se Karolína a nedávno jsem oslavila 40 let. Od kamarádky jsem dostala tajemnou obálku s hodně nevšedním obsahem. Uvnitř byl poukaz na hodinový erotický zážitek s realistickým silikonovým panákem. Jako nejsem žádná puritánka, ale tohle? No… zkusit se má prý všechno, ne?

Na uvedeném telefonu z poukazu jsem si domluvila termín “schůzky” a byla mi sdělena adresa a s tím, že privát není nijak označen a vše je zcela diskrétní. To se mi celkem ulevilo. Moc dobře bych se necítila, kdybych měla jít do nějakého barevně blikajícího bordelu. Hodila jsem se doma do gala (přece nepůjdu na schůzku neupravená, hi) a vyrazila.

Zazvonila jsem u dveří, za kterými by nikdo neočekával nabízené erotické služby. Příjemný mladý muž mě odvedl do pokoje, kde ležel ON. Dveře se za mnou zavřely a já zůstala zaraženě stát v tiché místnosti s velkou postelí, na které ležela ona dokonalá erotická pomůcka s podobou muže. A co teď?

sex s umělým panákem Naughtyharbor.cz

Svlékla jsem si kabát a pomalu šla k posteli. Cítila jsem se dost zvláštně. Co tady budu s tím tichým společníkem celou hodinu dělat? Sedla jsem si vedle dokonale vyrýsovaného chlapíka. Můj pohled si okamžitě přitáhla podezřele vysoce se vzdouvající přikrývka v oblasti klína.

Pokračování ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image