Martina (36): Jak realistický panák uspokojil mé touhy svou nekončící erekcí

Co se týče mých sexuálních potřeb, jsem poměrně náročná. Platí pro mě – čím více, tím lépe. Bohužel můj přítel mému tempu v posteli nestačí. Miluji ho a chci mu zůstat věrná. Co ale s tím, když se cítím po sexuální stránce frustrovaná? Nedávno jsem objevila šanci, jak si doplnit svoji orgasmickou potřebu a přitom zůstat věrná. Musela jsem ji vyzkoušet. O co šlo? O sex s dokonalou erotickou pomůckou – realistickým panákem.

Partner mi v sexu nestačí

Nikdy jsem se netajila tím, že mám ráda sex. Je to nedílná a nepostradatelná součást mého života. Miluji erotické experimenty a moje sexuální zážitky jsou pestré a bohaté. Jak s muži, tak se ženami. Už tři roky žiji s partnerem, do kterého jsem velmi zamilovaná, ale při milování s ním narážím na malý (velký) problém. 

Zatímco já bych se milovala klidně celou noc, on po prvním vyvrcholení už horko těžko chytá druhý dech, jestli mi rozumíte. Je po prvním milování uspokojen a nejraději by šel spát. Já jsem oproti tomu teprve rozehřátá a připravená na několik dalších kol. Ty ale nepřicházejí a moje sexuální frustrace se v poslední době prohloubila a začala narušovat náš jinak harmonický vztah.

Objevila jsem řešení – realistického panáka

Nechci být partnerovy nevěrná a tak jsem hledala alternativy. Nejdříve mě napadl milenecký vztah se ženou, který by mu nemusel tolik vadit. Ale! Miluji pocit penisu ve vagíně. To naprosté naplnění. 

Na internetu jsem narazila na privát Naughty Harbor, který kromě sexuálních panen nabízí i panáka. Po chvíli váhání jsem si domluvila rezervaci. Mírná nervozita se ve mě míchala s pocitem těšení se. Jak jsem psala. Erotické experimenty mi nejsou cizí.

Hodinová jízda na multiorgasmické vlně

Konečně jsem stála před dveřmi pokoje, za kterými mě čekal Nick. Vstřícná obsluha netradičního privátu mi nabídla, zda si přeji penis velikosti 15 cm nebo 25 cm. Jelikož jsem drobná, souhlasila jsem s “menší” velikostí.

Dveře se za mnou zavřely a já s Nickem osaměla. Měla jsem hodinu a chystala se jí pořádně využít. Svlékla jsem se a sedla si k němu na postel. Dotkla jsem se ho a překvapilo mě, jak je jemný. Prozkoumala jsem rukou jeho pevný, ztopořený penis. Začalo se mě zmocňovat vzrušení. Bylo trochu zvláštní, že muž vedle mě mlčí a nedívá se mi do očí. Mě ale zajímalo nyní jediné. Sex.

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář