Nejlepší erotické filmy. 15 TOP tipů

15 erotických filmů online zdarma broskvicky.cz

Erotické filmy nemusí být pouze laciné snímky, ve kterých jde jen o sex. Naopak. Chci se s vámi podělit o tipy na 15 kvalitních erotických snímků, které mají silné kinematografické kvality. Vychutnejte si krásné chvíle s uměním prodchnutým silnými erotickými vibracemi.

Obsah:

Nejlepší erotické filmy. Online a zdarma

15 erotických filmů, které se zapsaly do dějin kinematografie. Očekávejte vynikající herecké výkony, skvostnou režii, poctivou porci umění, perfektní hudby a v neposlední řadě – silnou dávku erotiky a vzrušení. 

    1. Základní instinkt (1992)

Krví, stříkající z těla vražděného partnera, končí milování jedné dvojice. Detektiva Nicka Currana a jeho partnera Guse čeká výslech milenky oběti – úspěšné spisovatelky Catheriny Tramellové. Detektiv je Catherinou stále více přitahován a stává se jejím milencem. Dívka vyšťourala v jeho minulosti věci, o nichž doufal že zůstanou navěky pohřbeny v policejních spisech – včetně nešťastného zastřelení nevinných osob při jedné akci. Navíc mu oznámila, že její nový román bude o detektivovi, který se zamiluje do své budoucí vražedkyně. Jde do tuhého…

Režie: Paul Verhoeven

Hrají: Michael Douglas, Sharon Stone

PUSTIT ONLINE FILM ZDARMA

Čti dál…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image