Nejpodivnějšími sexuální zákony

zákony o sexu

Přijde vám divné, že je u nás zakázán sex na veřejnosti, v zaparkovaném autě nebo není dovoleno osouložit vnadnou učitelku v kabinetu? U té učitelky by nejspíše asi každý trochu zariskoval a dveře za sebou zavřel. Proč o tom vůbec mluvíme? V USA mají celou sexuální situaci o trochu komplikovanější. Každý stát zde má své specifické zákony, které hraničí až s bizarností. Nechme se inspirovat zákonodárci za velkou louží a popřemýšlejme, co je vedlo k odsouhlasení takových pravidel.


Utah
Ve státě Utah se nesmí souložit v sanitce. Pokud vás někdo přistihne, vyfotí a dosvědčí, že jste se oddávali hříšným praktikám, trest vás nemine. Ten je na celém zákonu nejzajímavější. Žena bude oficiálně zveřejněna v místních novinách a muž vyvázne pouze s napomenutím. Přece jen, kdyby žena nenastavila, muž by nezasunul – takže je to podle zákonodárců spravedlivé. Jinak řečeno každý ví, že dámskému klínu se prostě nedá odolat.


Virginie
Virginie se zahaluje do tmy. Není zde povoleno souložit s rozsvícenými světly. O úsporu energie tu ale rozhodně nejde. Zákon by měl chránit mladistvé před sledováním pohlavního styku sousedů v přímém přenosu.


16 států USA zakazuje erekci
Nedokážete se udržet a vždy se vám při pohledu na krásné ženy postaví? Raději do USA nejezděte. Celkem 16 států tady zakazuje viditelnou erekci na veřejnosti. Pokud s tím máte problémy, okamžitě zalehněte na břicho a vyčkejte až vás to přejde.


Nevada
Naprosto bizarním zákonem se může zdát Nevadské usnesení, které politikům zakazuje vstup na oficiální akce v kostýmu penisu. Je tedy asi jasné, co tomu muselo předcházet, že se vůbec o takovém zákonu muselo jednat.


Minnesota
V Americe jsou opravdu podivní lidé, jinak si nedokážeme vysvětlit, proč by jim museli v Minnesotě zakazovat sex s živými rybami. To se jako obyvatelé Minnesoty snižovali k takovým praktikám, že to musel někdo oficiálně zakázat? Tamním lidem naštěstí ponechali možnost se ukájet na rybách mrtvých, takže to není úplně ztracené.

Pensylvánie
Milovníci análních hrátek a orálních průzkumů na tyhle praktiky musí v Pensylvánii zapomenout. Orální i anální sex je zde zcela zakázán i s manželkou. Je to dáno tím, že se zde netoleruje homosexualita a tímto zákonem se tak zamezuje homosexuálním praktikám, aniž by se přímo
ukazovalo prstem. Odnášejí to však i heterosexuální partneři.

Na co si dát pozor u nás? Článek Jak poznat, zda překračuješ zákon, najdeš ZDE.

1 komentář u „Nejpodivnějšími sexuální zákony“

Napsat komentář