Nevěra a sex za peníze v Čechách? Výsledky unikátního výzkumu vás překvapí!

nevěra a sex za peníze

Nevěra a sex za peníze v Čechách. Unikátní průzkum vás překvapí.

Nevěře a sexu za peníze se věnuje průzkum, který vypracoval server Bezpasaka.cz. Unikátní studie, které se zúčastnilo přes 1800 respondentů, přinesla mnohé zajímavé informace o přístupu Čechů k nevěře a placeným sexuálním službám.

Obsah:

Nevěru Češi odsuzují, ale nebrání se jí

Průzkum, kterého se v červnu 2019 zúčastnilo přes 1800 respondentů napříč českou společností ukázal, že i když 81,1 % dotazovaných nevěru odsuzuje, tak si ji stejně 41,9 % dopřává. Z průzkumu také vyplývá, že 16,4 % tázaných osob má zkušenost s placenou sexuální službou

nevěra sex peníze bezpasaka.cz

Starší generace o nevěře a sexu za peníze nemluví

Překvapilo nás, že dotazník vyplňovali převážně respondenti do 50 let. Starší generace prakticky odmítala průzkum vyplnit. Domníváme se, že jde o dopady výchovy, kde se dříve o tématech jako nevěra či prostituce prakticky nemluvilo a lidem narozeným před padesáti lety a více je nepříjemné se k tomu vyjadřovat.“ Říká Iva Dopitová, ze serveru bezpasaka.cz, zadavatele průzkumu.

Kdo je nevěrný?

  • Ze všech respondentů, kteří přiznali nevěru (757), je 48,7 % ve věku 31–50 let, což znamená, že nevěra je častější v produktivním věku po třicítce
  • Další zajímavé zjištění z průzkumu je fakt, že ženy jsou více nevěrné než muži – 44,0 % žen přiznalo nevěru ve vztahu oproti 39,1 % u mužů. 
  • Pravděpodobnost akceptace nevěry u partnera je minimální (2,1 %), pokud účastník průzkumu sám nikdy nevěrný nebyl. 
  • A i když nevěrný byl, stejně je nevěra jeho partnera ve 24,3 % důvodem k rozchodu. 
  • Jen 10,6 % respondentů, kteří sami byli nevěrní, odpustí i nevěru partnerovi.

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář