Noční kluby jedou dál. Jen v jiném režimu

stav nouze a noční kluby broskvicky.cz

AKTUÁLNĚ: Vláda ČR vyhlásila od 16. – 24.3. celoplošnou karanténu. Lidé mohou vycházet jen v nezbytně nutných případech (potraviny, léky, práce, atp.) Veškeré erotické podniky jsou uzavřené.

_______________________________________________________________

Obsah:

O erotické služby nepřijdete

noční kluby a stav nouze bezpasaka.cz

Vláda vyhlásila stav nouze. Všude samá opatření, nařízení, co musíme a nesmíme dělat. Mnozí z nás uvízli doma, protože školy, práce či posilovny jsou zavřené. Víte, na co teď bude mnohem více času? Správně. Na postelové radovánky. Mnohé z vás napadne, jak je to s nočními erotickými podniky. Pochopitelně, jich se vládní restrikce dotknou také.

Takže co dělat, když váš nejlepší přítel hlásí stav nouze a okolní bary a podniky jsou přes noc zavřené? Jak tuhle svízelnou situaci řešit, vám nabídne náš krátký přehled o aktuálních službách nočních klubů nejen v centru Prahy.

Vyrazte za erotikou přes den

do klubu za sexem přes den bezpasaka.cz

Že je to zvláštní? Jak pro koho. Otevírací doba u nočního podniku od 12 do 20 hodin možná neznačí takové dobrodružství, ale kvalitu služeb to nijak nesníží. Naopak, berte to z té lepší stránky. V podnicích bude méně lidí, tím pádem víc prostoru pro vás!  Dívky budou mít více energie a vy se po opuštění klubu konečně pořádně vyspíte. 

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image