Oddalte ejakulaci. Víme, jak na to!

předčasná ejakulace broskvicky.cz

Podíváme-li se do statistik, průměrný sex trvá v rozmezí 3 – 17 minut. Ejakulace do dvou minut se tedy považuje za předčasnou. Spousta mužů i žen si často přeje, aby sex trval déle. To samozřejmě vyvíjí tlak na muže, což vede k tomu, že jejich sexuální výkon paradoxně klesá. Tento problém pak způsobuje problémy v partnerském i osobním životě, protože sebevědomí tento problém mužům rozhodně nepřidá. Muž se pak dostává do začarovaného kruhu.

Ještě než se podíváme na praktické rady, jak oddálit vyvrcholení, je třeba se prokousat teorií. Jedině tak budete schopni pochopit, jak tělo funguje, a který z problémů vás konkrétně trápí. 

Předčasná ejakulace stenická x astenická

Stenická forma předčasné ejakulace je snadněji zvládnutelná a týká se hlavně mladších mužů, kteří nemají ještě tolik sexuálních zkušeností za sebou. Jejich penis je citlivý, a proto dojde k předčasnému vyvrcholení. Tato citlivost může být zapříčiněna například krátkou uzdičkou nebo přecitlivělostí nervových zakončení v penisu. Na druhou stranu však tito muži po ejakulaci rychle doplní síly a můžou si brzy dát další kolo, u kterého vydrží déle. 

Astenická forma bývá o dost komplikovanější. Trápí většinou psychicky vytížené muže, ale může postihnout kohokoliv. Dalo by se říci, že tito muži nemají nad svým penisem kontrolu. Bývá často necitlivý nebo naopak přecitlivělý. K ejakulaci dochází ještě před tím, než penis dostatečně ztvrdne. Tato forma často vyžaduje návštěvu odborného lékaře. 

ČTI DÁL…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image