Přírodní afrodiziaka pro lepší sex

přírodní afrodiziaka

Víte, jaké rostliny, vůně či potraviny vám pomohou podpořit vzrušení a zažehnout u partnera (partnerky) tu správnou žhavou sexuální jiskru? My ano! Čtěte dál.

Obsah:

Kde se vzala afrodiziaka?

historie přírodník afrodiziak bezpasaka.cz

Už od pravěku se lidé snažili pomocí přírodních látek stimulovat svoje libido. Víme to díky archeologickým nálezům z hrobů neandrtálců, kde byly objeveny rostliny dobře známé afrodisiakálními účinky.

Víra v afrodiziaka byla nejsilnější ve starověku a středověku. Často se ve formě lektvarů požívaly rozmanité i jedovaté rostliny (velmi oblíbený byl kořen mandragory). Kořenářky a čarodějnice připravovaly nápoje lásky, po kterých se otrávil nejeden nešťastně zamilovaný jedinec. V této době se obecně věřilo, že plody mající podobný tvar jako penis nebo vagína, budou na ně mít i nejsilnější vliv. Za nejsilnější stimulant se tak považovali banány, ústřice nebo chřest.

Nejstarší zmínky o používání afrodiziak pocházejí z dochovaných spisů starého Sumeru, starověkého Egypta a Číny. V antickém Řecku byly dokonce vytvářeny zahrádky, kde se popíjelo víno s bylinami, jež měly stimulační účinky. Informace a zkušenosti pak antičtí učenci zanášeli do svých knih. Samo označení afrodiziak pochází z řečtiny a bylo odvozeno od jména bohyně lásky, krásy a plodnosti – Afrodité.

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image