Proč muži milují orál aneb staňte se jeho bohyní

orální sex broskvicky.cz

Orální sex je pro muže něco, čemu nemohou odolat. Má to ale jeden háček. Musí se TO umět. Jinak se ze slastného zážitku snadno stane nekonečné trápení (v horším případě noční můra s traumatem jako bonus) pro přijímajícího muže i pro, o uspokojení se snažící, partnerku. Stát se bohyní orálního sexu je něco jako v kartách ten nejsilnější trumf, se kterým vyhrajete každou hru a ještě si můžete určovat pravidla. Jak na to?  

Obsah:

Orální sex z pohledu odborníků

orální sex a věda Bezpasaka.cz

Britský sexuální poradce Glenn Wilson z londýnského Institutu psychiatrie říká: „Orální milování vnáší do vztahu pocity důvěrnosti a odevzdání, které jsou jiné než při souloži. Lze při něm dosáhnout nejvyšších stupňů vzrušení a hlubokého uspokojení.“ 

Souhlasí s ním i jeho americký kolega Paul Joannides, expert na sexuální výchovu mládeže. „Ústa a pohlavní orgány představují nejcitlivější partie lidského těla a jejich vzájemné spojení může přinášet neobyčejnou rozkoš nejen tomu, kdo laskání přijímá, ale i tomu, kdo je poskytuje.

K tomu všemu, co muži prožívají při souloži, ještě přistupuje vizuální a intimní faktor. To znamená, že mohou sledovat, jak je partnerka dráždí, a zažívají při tom maximální pocit intimity a zároveň jakési oddání se své milé,“ říká známý český sexuolog, profesor Weiss.

Co k tomu dodat? Ženy, čtěte dál a inspirujte se na cestu k tomu, jak se stát bohyní orálního sexu. A muži? Ve jménu svého nejvyššího blaha nezapomeňte dát článek přečíst partnerce. Nebo jí ho rovnou vytiskněte a položte na polštář.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image