Proč navštívit noční klub? Důvodů je mnoho

night club broskvicky.cz

Agentura STEM/MARK prováděla na plnoletých respondentech výzkum ohledně placených služeb. Méně jak 10 % odpovídajících uvedlo, že s nimy mají osobní zkušenost. Nicméně na otázku, jestli o placeném sexu někdy uvažovali, odpovědělo kladně 38 % mužů a 9 % žen.

Čísla nelžou. Není možné dělat, že placený sex tu není a nebyl. Je. A vždy bude. Je po něm permanentní poptávka. Proč by se jinak prostituci říkalo “nejstarší řemeslo“? V tomto článku se podíváme na hlavní výhody, kvůli kterým stojí za to noční klub navštívit.

Obsah:

Diskrétnost

noční klub bezpasaka.cz

Na každých internetových stránkách se to tímto tajuplným pojmem jenom hemží. Pochopitelně to má něco do sebe. Nikdo nechce, aby navštívil noční klub a jeho fotka nebo video kolovalo bezedným prostředím internetu. Nebo aby si jej někdo fotil, natáčel a později, bez jeho svolení, toto inzeroval na pornografických webech.

Návštěva vykřičeného domu jednoduše diskrétní je. Máte k dispozici soukromý pokoj s dívkou, co je ochotna vám splnit, co vám na očích uvidí. A máte jistotu, že to nikde nepoví a nepustí si pusu na špacír před vašimi kamarády nebo nedej bože manželkou. Mezi diskrétnost spadá i to, že většina sexuálních praktik je tolerována – po předchozí domluvě. Vše se odehrává v soukromí. 

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image