Proč si užívat více sexu zezadu

sex zezadu polohy broskvicky.cz

Sex zezadu patří mezi oblíbené praktiky většiny párů. Nabízí totiž mnoho variací a doplňkových možností pro maximální zážitek. Je ideální, pokud se muž chce pokochat partnerčiným zadečkem. Někdo poloze zezadu vytýká chybějící oční kontakt, ale od čeho máme v ložnici zrcadlo? 

Obsah:

Sex zezadu – evoluce a variace

Člověk (a také někteří primáti) mají oproti jiným zvířecím druhům výhodu, že si sex mohou užívat v různých pozicích. Těžko říct, zda je pro různé variace větším omezením lidská představivost nebo ohebnost. Přes všechny možné úhly, průniky a úchopy však dělíme sexuální polohy pouze do několika málo kategorií. Podle vzájemné polohy těl milenců získáme můžeme pozice rozdělit na zepředu, zezadu a z boku.

Právě klasickou polohu zezadu, nazývanou také na pejska, lze jistě po právu považovat za prapůvodní polohu. Je to něco, co nás spojuje s ostatními zvířaty dodnes. Však to tak dělají psi, kočky, želvy ba dokonce i sloni. Osobně považuji tuto polohu za divočejší oproti klasické misionářské poloze. Zatímco během ní si užijete hlavně dlouhé pohledy do partnerových očí, teprve když ji čapnete zezadu za vlasy, tak to bude pořádná jízda

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image