Prostitutky z ulice a od silnice

V dnešní době již není sex za peníze s holkou od silnice nebo z ulice tak častý jako dřív. Sexuální pracovnice z tradičních míst zmizely. Napříč tomu, že dnes najdeme prostitutky především na privátech, stále existují místa, kde lze tento typ zážitku najít. Na co si dát pozor, kdy a kde hledat?

Obsah:

Kde na ně narazíte, aneb jak jít trochu na jistotu

V 90. letech jsme mohli na „lehkou“ holku narazit téměř na každém rohu větších měst, hojně postávali u dálnic a benzínových pump. Dnes je to jiné, města a vesnice mají vyhlášku, která omezuje pouliční prostituci. Přesto existují místa, kde stojí u silnic, na benzinových pumpách, odpočívadlech u dálnic, na parkovišti u supermarketů apod.

V současnosti podle Rozkoše bez rizika sex na ulici provozuje pouze 8 % žen. Nejvíce jich je totiž na privátech či v nočních klubech.

V Praze prostitutky stojí hlavně na Karlově náměstí a také nedaleko na Václavském náměstí. V menší míře pak stojí lehké holky ve Vodičkově, na Národní třídě, na Uhelném trhu. Legendární Perlovku tak téměř všechny opustily.

Brno – Cejl, Tkalcovská, Lidická a Štefánikova ulice. Právě v těchto místech pouliční prostituce bují nejvíc. Velmi proslulá je ještě ulice Svitavské nábřeží nacházející se na rozhraní Husovic a Zábrdovic.

Větší množství dívek se dlouhodobě pohybuje v okolí hraničních přechodů. Proč? Odpověď je snadná. Je tam velké množství klientů a převážně těch zahraničních. Není těžké si najít klienta. Uvádím pár míst, která jsou proslulá:

  • Severočeské hranice – E55 (Dubí, Teplice, Chomutov…) prostituce v severočeském pohraničí u hranic s Německem je stále dobrý byznys.
    • Ústí nad Labem je proslulé v těchto ulicích Předlická, Jateční, u Vlečky, Průmyslová.
    • V Teplicích jdete na jistotu na Masarykově třídě, Riegrové a Nákladní.
  • Ostravsko – asi nejvíc holek můžete najít na cestě z Karviné do Českého Těšína.
  • V pohraničí Plzeňského kraje není mnoho pouličních prostitutek, např. u Domažlic jsou už jen dvě trasy obsazené prostitutkami.

I hlavní tahy po republice jsou dívkami pokryté:

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image