Průvodce nejlepšími knihami o nevěře

knihy o nevěře

Vybrali jsme pro vás 15 nejzajímavějších knih o nevěře na české knižní scéně. Jedná se jak o populárně naučné publikace, kde najdete mnoho zajímavých informací, teorií, souvislostí a rad na téma nevěry od odborníků na dané téma, tak o krásnou literaturu, která přináší příběhy ze života, do kterého vstoupila. Ať už hledáte radu jak se s nevěrou vypořádat, nebo si o ní chcete raději jen číst, z naší nabídky si určitě vyberete.

„Láska je složitá a nevěra ještě složitější. Je to však také okno jako žádné jiné, okno do zákoutí lidského srdce.“Esther Perelová

Obsah:

Populárně naučné knihy

Nevěra – Pro podváděné a podvádějící

knihy o nevěře 1 bezpasaka.cz

Autor: Petr Šmolka

Nakladatelství, rok vydání:  Grada, 2010

Anotace: Rozšířená a zčásti přepracovaná populárně odborná monografie našeho předního poradce pro manželství, partnerské a rodinné vztahy nabízí i tentokrát vlastní pracovní definici pojmu nevěra a přehled jejích hlavních typů. Značnou pozornost věnuje možným zdrojům a motivacím promiskuitního jednání. Pro „postižené“ přináší řadu užitečných informací o možnostech svépomoci, odborníkům je věnována kapitola o poradenské pomoci. Čtivě podaný výklad je doplněn řadou konkrétních případů z praxe. Nevěru autor nechápe pouze jako poruchu vztahu, ale zároveň i jako šanci na pozitivní změnu.

Petr Šmolka je český psycholog a manželský poradce. Roku 1978 se stal poradcem v pražské manželské poradně, která byla v té době jediná v zemi. Od roku 2007 je vedoucím této poradny. Původně chtěl studovat matematiku a fyziku, ale přednáška psychologa z Výzkumného ústavu psychiatrického ho natolik zaujala, že se rozhodl pro studium psychologie. Po ukončení studia v roce 1969 působil nejprve jako odborný asistent na katedře psychologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a posléze jako poradce v manželské poradně.

Nevěra – Co dělat, když se objeví někdo další

knihy o nevěře 2 bezpasaka.cz

Autor: Mira Kirshenbaum

Nakladatelství, rok vydání: Computer Press, 2009

Anotace: Tato kniha je záchranným kruhem pro lidi, kteří uvízli mezi dvěma partnery a pro všechny ostatní, jichž se nevěra týká.

Ocitli jste se v milostném trojúhelníku? Autorka této knihy vám pomůže řešit nelehké dilema…

Pokračujte na seznam ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image