Ráje sexuálního turismu. Kam vyrazit za erotikou?

sexturismus broskvicky.cz

Sexuální turistika je stará jako lidstvo samo. Dnes je díky globálnímu cestování na úplně jiné úrovni. Jak zjistíte, že jste v duchu sexuálním turistou a kam zamířit za sex…, ehm, na pracovní cestu?

Obsah:

Miláčku, je to čistě pracovní, dlouho se tam nezdržím

Aneb jiné lži, podle kterých poznáte sexuálního turistu, který je v klasickém partnerském vztahu. Ne že by existovala rovnice sexuální turista rovná se lhář, to vůbec ne. Jenom jedním z mála rysů sexuálního turisty je jeho super schopnost vyhnout se přímé otázce:  „Že ty tam jedeš za kur…., teda děvčaty!“ 

Není nad pomyšlení nad šťavnatými prdelkami thajské říše či pořádnou prsatou Norkou ze severu, do které by to jeden nejraději složil. Těch destinací je tolik, těch žen je tolik a cestování je tak snadné! Nelze se divit, že postarší páni z Japonska rádi navštěvují Prahu, přičemž jejich první otázka na průvodce zní, kde je bordel? U mužů s přibývajícím věkem klesá motivace vymetat pavučiny svých žen, proto se skutečně nelze divit, že jedním z hlavních rysů sexuálního turisty je vyšší věk.

Ó Babylone, Babylone, proč už neexistuješ?

Jak už bylo zmíněno, historie sexuálního turismu je stará jako lidstvo samo. V dřívějších dobách Babylonské říše stačilo být otrhaným křupanem bez peněz i čehokoliv, avšak pokud jste byl cizinec, sex byla tutovka. Zákony staré Babylonské říše hovořily jasně. Jestliže cizinec navštíví váš dům, musí mu být nabídnut pokrm i žena. Sice přesně nevíme, zda takové návštěvy manžílkové po psychické stránce vždy ustáli, ale návštěvníci určitě ano. Samozřejmě, pokud žena nebyla nějaká posvátná super nymfa s apetitem Mii Khalify.

…pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image