Realistická panna /nejen/ na sex

sex doll recenze broskvicky.cz

Název „Sex doll“ nebo také „Real doll“ (v doslovném překladu „panenka na sex“) je dost přesný popis toho, co vás čeká, když poprvé uvidíte a následně máte sex s umělou pannou tohoto moderního typu. Narážím tím na to, že běžná velikost těchto umělých pannen je mezi 150 a 165 centimetry. Pokud jste vyššího vzrůstu jako já (185 cm), tak vás to při prvním kontaktu překvapí.

Na funkčnost to ale nemá žádný negativní vliv. Právě naopak! Je třeba si uvědomit, že s pannou nebudete tančit nebo ji objímat ve stoje. Ona bude 90% času, který s ní strávíte, ležet. A nižší výška je v tomto případě benefit. Panny, které jsem zkoušel, měly všechny kolem 160 centimetrů a ve stejné velikosti jsem si pořídil i svoji silikonovou krásku. To, že je panna svou výškou kompaktní, přispívá ke snadné manipulaci, když chci například změnit polohu z misionáře na pejska, apod.

Existují i extrémně malé nebo naopak vysoké panny. Ty vám ale nedoporučuji. Ty první vypadají jako voodoo panenky, s těmi vysokými se pak obtížně hýbe. A vy si chcete užít sex, ne stěhování.

pokračujte ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image