Rozhovor: Laura Panská – tak trochu jiná prostitutka

Laura Panská

Ulice, sex drogy, krádeže, kriminalita. Pro některé prostitutky je tohle běžný způsob života na denní bázi, nikoliv však pro Lauru, která, byť neměla ten nejednodušší start, zvolila si jinou cestu. Sama o sobě tvrdí, že se snaží být pro ostatní holky inspirací. Přečtěte si, jak vypadá život holky přes escort.

Ahoj Lauro. Jestli souhlasíš, ze začátku půjdu hnedka na přímo.

Ahoj Roberte. Jasně, pojď:).

Mimo prostituci se zajímáš i o psaní. Máš svůj vlastní blog, kde ráda sdílíš své zkušenosti. Co tě vedlo k tomu si ho založit?

Už jako malá jsem ráda psala pohádky a ty pak četla kamarádům. Psaní mě provází vlastně celý život, protože jsem si od puberty psala deníky. Mám jich doma plnou polici v knihovně. Před pár lety jsem se cítila ze své práce frustrovaná a potřebovala dělat i něco jiného, a tak jsem začala psát články do různých lifestylových časopisů.

Před rokem jsem objevila projekt Bezpasaka.cz a dohodla se s majiteli, že pro ně budu psát blog. Hrozně mě to chytlo a dnes už několik měsíců píšu i vlastní blog Vědomá prostitutka. Tam sdílím nejen vlastní zkušenosti a poznatky, ale i (doufám) zajímavé informace o sexu a zdraví. Snažím se bořit tabu o sexuální práci, erotice, intimitě a sexu. Chci inspirovat ostatní, aby se nebáli prožívat naplno svou sexualitu po stránce fyzické, mentální i duševně-duchovní.

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image