Rozhovor (nejen) o pissingu

pissing rozhovor broskvicky.cz

Pissing, wetting, bedwetting = urolagnie. Sexuální praktiky, které se neobejdou bez proudu tepné zlatavé tekutiny – lidské moči. V následujícím rozhovoru se dozvíte vše, na co jste se o vzrušujícím močení báli zeptat. Průvodci nám budou tvůrci největšího blogu o piss hrátkách u nás – Patrik a Leila.

Kdy jste poprvé zjistili, že Vás vzrušuje moč? Povězte nám o tom, jak tahle vášeň ve Vašich životech začala. Objevili jste ji až spolu?

P: Nikoliv. O pissingové hrátky jsem se začal zajímat před 15ti lety s příchodem trošku dostupného internetu. Na mém blogu je poměrně rozsáhlý článek s názvem  Jak to všechno začalo, kde se dá mnohé dočíst. Cesta to byla dlouhá (smích).

L: Já objevovat tyto lascivní taje zlatého deště začala až se současným partnerem. Začátky byly těžké a stud nemalý. Ale jeho oči zářily vzrušením pokaždé, když jsem se odhodlala. Zábrany však trošku pořád mám.

pissin, wetting, bedwetting rozhovor bezpasaka.cz

ilustrační foto

Co Vás na pissingu vzrušuje nejvíc?

P: Lascivní pocity, obrovská intimita, teplo, mokro, ten pocit bezstarostnosti a vzrušení, zároveň s lechtivými pocity, které tyto hrátky provází.

L: Když si nad partnera kleknu a on mě do sucha vypije a utře jazykem…

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image