Rozhovor: Sex a BDSM na vozíku

sex na vozíku broskviky.cz

Tomáš je mladý muž, který je díky svalové atrofii upoután od dětství na vozík. Je aktivní ve sféře osvěty a integrace lidí s postižením do většinové “zdravé” společnosti. Otevřel dveře do svého světa, kde hraje důležitou roli erotika a sexualita.

Tomáši, kdy a jak si začal prožívat svoji sexuální stránku? Bylo to v době puberty, tak jako u zdravých kluků?

Myslím si, že svou sexualitu jsem začal vnímat stejně jako každý kluk. Jiné to bylo v tom, že jsem byl vychován mezi dospělými, dělalo mi problém se začlenit mezi své vrstevníky. Dlouhou dobu jsem neměl potřebu vyhledávat vrstevnickou skupinu, nerozuměl jsem si z ní a nechápal jsem jejich problémy. To se zlomilo asi v 16 letech, ale bylo to pak těžké, když jsem neměl vytvořené dlouhodobé vazby.

Jaký byl Tvůj první intimní vztah se ženou? Pokud ano, v čem se lišil od těch běžných prvních lásek?
Můj první intimní vztah byl se starší ženou. V té době mi bylo 18 a jí 37. Bylo to hodně intenzivní a pěkné, ale nestačil jsem jí, byl jsem v té době na začátku a neměl vytvořené zázemí. Lišilo se to v tom, že byla první dominantní ve vztahu a já objevil, že mi vyhovuje být podřízený. V té době jsem to ale ještě nepřisuzoval mé submisivitě, teprve jsem se poznával.

Vím, že nejsi úplným zastáncem sexuální asistence. Proč a jaké s ní máš zkušenosti?

V prvé řadě chci říct, že rozhodně nejsem proti. Rád bych ale řekl svůj pohled na věc, nechci to nikomu vnucovat. Sexuální asistentka má pomoct klientovi hlavně s erotickými pomůckami a poznáváním těla. To je pro mě málo. To mám za sebou. Málokterá nabízí pohlavní styk. Zjistil jsem, že není těžké najít nějakou prostitutku, která by přijala vozíčkáře. Jediný problém je bezbariérovost, ale escort je bez problému…

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image