Sex doll z TPE nebo ze silikonu? Jak si správně vybrat

panny TPE silikon broskvicky

Svět umělých panen se neustále vyvíjí. To, co kdysi začínalo jako nafukovací panna, je dnes ultra realistickým produktem, jenž je schopný potěšit každého muže. Původně se pro výrobu panen používal výhradně silikon, avšak díky dnešním moderním technologiím se přistoupilo i k variantě termoplastického elastomeru (TPE). Vás, jakožto budoucí uživatele, budou zajímat především výhody těchto jednotlivých materiálů.

Silikon

(mix silikonového polymeru, uhlíku, vodíku a kyslíku)

Výhody

Mezi jednoznačné výhody silikonu patří jeho vyšší odolnost teplu, vodě i skvrnám z oblečení. Pokud tedy plánujete svou realistickou pannu oblékat. Materiál není tolik pórovitý ani přilnavý, takže oproti elastomeru tolik nelepí při doteku. Silikon také mnohem déle vydrží, méně se poškozuje a všechny opravy jsou mnohem snadnější.

Vaginální a anální dutiny lze také snadno sterilizovat, avšak nedoporučuje se užívat pro tuto činnost alkoholový roztok, který materiál ničí. Když ještě zůstaneme u anální a vaginální dutiny, nutno zmínit, že při sexu působí skutečně velmi realisticky. Celkově i čištění těchto dutin bývá velice snadné, jelikož díky vyšší odolnosti silikonu vůči teplu lze dutiny vymýt teplou vodou s dezinfekcí.

Souhrnem:

  • Snazší čištění
  • Vyšší životnost
  • Odolnější vůči teplu, vodě a skvrnám

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image