Sex dolls: Příslušenství pro zkušené milovníky

příslušenství pro sex doll broskvicky.cz

Jsi hrdým majitelem dokonalé silikonové krásky a už si ani nedovedeš svůj život bez jejích předností představit? Pak jsi si jistě vědom důležitosti péče o její tělo a vzhled. Čím lépe se o ni budeš  starat, tím déle bude věrnou nespoutanou milenkou, která splní vše, co ti na očích vidí. V dnešním článku se dozvíš, jaké pomůcky a příslušenství by neměly chybět ve starter packu pro zkušené uživatele a milovníky realistických panen.

Obsah:

Náhradní nalepovací řasy

Náhradní nehty

Oční víčka

Závěsný hák s vrutem

Nástavec na vysoušení dutin 

Stojany na paruku a hlavu sex doll

Náhradní nalepovací řasy 

řasy pro sex doll naughty harbor

Dopřejte své panně svůdný pohled díky nalepovacím řasám. Jedná se o snadno aplikovatelný doplněk, který za málo peněz udělá hodně parády. Doporučujeme místo klasických umělohmotných řas vyzkoušet nalepovací řasy ze 100% lidských vlasů. Jsou na dotek jemné a na pohled velmi realistické. Stejně jako vaše sex doll. 

TIP: Video návod na nalepení řas vaší silikonové panně

Náhradní nehty

Upravené nehty jsou přirozenou součástí každé sexy ženy. Pro real dolls to platí také. Součástí péče o krásu vaší realistické milenky je i manikúra. Současným trendem je tzv. francouzská, díky které nehty vypadají upraveně a přirozeně. Barva a tvar je však věcí vkusu a primárně se panna musí líbit vám. Určitě se vyplatí pořídit si rovnou celou sadu, kde najdete pro každý prst vhodnou velikost. Nehty se na prsty panen lepí pomocí TPE lepidla. Postup je rychlý a snadný. 

Pokračuj ve čtení…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image