Sex na maximum s přírodními afrodiziaky

sex afrodiziaka broskvicky.cz

Sex, afrodiziaka a jeden život. I když věříte na reinkarnaci, jistě uznáte, že je nutné žít přítomností. Proč si ji neužít naplno? Sex je pevnou součástí našich životů a jako takový bychom si ho měli vychutnávat v celé jeho velikosti, pestrosti a kráse. K tomu nám pomohou vhodně zvolená přírodní afrodiziaka.

Obsah:

Afrodiziaka vyčarují lepší sex. Ale ne vždy

přírodní afrodiziaka a perfektní sex bezpasaka.cz

Sexuální apetit a vášeň jsou do značné míry ovlivněny řadou různých faktorů. Velice záleží na našem aktuálním stavu energie, psychickém rozpoložení, jídelníčku a fyzické zátěži, které čelíme. Pokud jsme nevyspalí, vyčerpaní, málo jíme nebo máme fyzicky náročnou práci, tak naše sexuální chuť bude slabá. Proč?

Při vysoké zátěži se tělo soustředí na svou vlastní udržitelnost a zachování sebe sama, než na reprodukci svého genomu. Je to přirozený přírodní zákon, který jasně říká, že nemá smysl přivést na svět potomky při těžkých životních podmínkách, které mláďata zkrátka nepřežijí. Přežití má (většinou) větší prioritu než reprodukce.

Pokud vezmeme v potaz tuto filozofii, je jasné, že různé stimulanty, jako jsou například afrodiziaka, nám pomůžou, ale jen částečně. Pokud jsme skutečně unavení a vyčerpaní, afrodiziaka nemusí mít tak znatelný účinek. Tělu se zkrátka nebude chtít souložit, radši se dobře vyspí. 

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image