Sex doma nebo v zahraničí? České holky nebo ty z Afriky?

Sex doma, u nás v České republice, je na skvělé úrovni. Proto není divu, že Česká republika patří k jednomu z největších rájů sexturistů na světě. Jak to ale vypadá ve státech afrického kontinentu, které jsou na tom z celého světa nejhůř?

Co se v článku dozvíš:

  1. České holky raději preferují sex doma a zakládají si priváty
  2. Kibera, největší Slum v Keni
  3. 60 % prostitutek nakaženo HIV
  4. Buďme rádi za ty naše české holky

České holky raději preferují sex doma a zakládají si priváty

Privát Brno nebo privát Praha? Na tom nezáleží, všechny české priváty jsou super

Priváty totiž poskytují všem holkám značnou výhodu. Cítí se v nich jistěji a lépe si vše zařídí. Navíc my, jakožto zákazníci, získáváme výhody diskrétnosti a soukromí. Dle R-R tvoří pouliční prostituce pouze 8 % veškeré nabídky sexuálních služeb v Česku. Priváty u nás jednoznačně vedou. V jiných zemích je něco takového naprostou fantazií. Kupříkladu v Africe soukromé priváty vůbec neexistují. Pasáctví i HIV je silně rozšířené po celém kontinentu.

V Nigérii žije až 3,5 milionů lidí nakažených virem HIV. Mezi nimi jsou i 12 leté holky, které žijí v tamějších slumech, kde se nabízí za kus chleba. Povětšinou se k této práci dostanou skrze nábor jiných prostitutek, které jejich rodičům na vesnici slíbí vzdělání. Rodiče tak nakonec pod vidinou lepšího života své dcery a pod tíhou naivní důvěry v „tetu“ dceru nakonec pošlou do největšího nigerijského města – Lagosu. Zde si však holka z vesnice prožije peklo.

Pokračuje ve čtení článku ZDE

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image