Milování v autě. Rady, tipy, inspirace

milování v autě broskvicky.cz

Sex v autě je někdy jediná možnost, jak si užít intimní styk, jindy je součástí romantického výletu, nejčastěji se však jedná o erotické dobrodružství. Víme, jaké polohy v autě vyzkoušet, na co si v něm dát při sexuálních hrátkách pozor, abyste si odnesli pouze skvělý zážitek.

Obsah:

Sex v autě. Proč ho milujeme?

milujeme sex v autě bezpasaka.cz

K sexu v autě se často uchylujeme, když zrovna není po ruce jiné místo, kde upustit sexuální vášni a touze. Často k němu dochází v rámci prvních rande a romantických výletů. Slouží jako perfektní prostor pro dobrodružné erotické hrátky, kterým dodává tu pravou vzrušující šťávu. V rámci placeného sexu pak poskytuje tu nejlevnější a nejrychlejší možnost, jak si užít se sexuální pracovnicí.

Právě omezený a pro dvě těla zmítaná touhou nepříliš pohodlný prostor auta, vede k hledání nezvyklých poloh. Ono zdolávání překážek v podobě nesnadného přiblížení penisu a vagíny zvyšuje naše vzrušení a touhu po spojení. Nabízí možnost něžného milování na rozkvetlé louce, ve stínu lesa, pod rouškou tmy v zapadlé uličce i na místech, kde vás může někdo zahlédnout, což hlavně exhibicionistům vlévá tu nejrudější krev do žil (a dalších orgánů).

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image