Erotická povídka: S neznámou černovláskou v sauně

sex v sauně

Jako každou středu sedím v šatně a jsem unavený po nohejbalovým tréninku. Vedeme s klukama debatu, zda jít či nejít do sauny. Většina z nich dneska nemůže. Nojo, rodinné povinnosti. Nebo se jim prostě nechce. Já se snažím posledních pár měsíců chodit pravidelně. Nedávno jsem tam začal potkávat jednu super kočku. Vysoká, vysportovaná postava a ty prsa… . Radost pohledět. Nejednou jsem se s ní chtěl dát do řeči, ale nebyli jsme tam sami. Co když tam dnes zase bude? Jsem rozhodnutý, že jdu. Balím si věci a vyrážím.

Už od dveří se rozhlížím, jestli ji uvidím. Beru si pití a jdu si lehnout na lehátko tak, abych měl výhled na vířivku, která je uprostřed. Netrvá dlouho a mnou očekávaná černovláska je tady. Zastaví se před vířivkou, sundává ručník a já mám výhled na to její krásné opálené tělo. Ladně vyběhne schůdky a je ve vířivce. Sakra, cítím, že mému péru ten pohled nebyl zrovna jedno a začíná se bouřit. Přes ledovou sprchu to beru za ní do vířivky.

„Dobrý večer,“ pozdravím ji s úsměvem a čekám, jestli mi pozdrav opětuje. V ten moment se zvedá a s úsměvem na rtech odpovídá na pozdrav. Odchází směrem do sprchy. Pohled na ten její zadeček, po kterým stékají kapky mě chladným nenechává. Ach jo.

Sedím v parní sauně, otevírají se dveře. Koukám, že je to ,,má,, černovláska. Celá sauna je prázdná, je tady příjemné přítmí a ona jde rovnou za mnou. „Dobrý večer, můžu?“ Ukazuje na lavičku vedle mě… .

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image