Sex v zahraničí: kde a proč se můžete dostat do křížku se zákonem?

Ne vše, co je povoleno u nás, je povoleno za hranicemi. A tak třeba nechtěně můžete dostat, v lepším případě, pokutu za porušení zákona, o kterém jste ani neměli tušení. Co je dobré vědět, než si naplánujete dovolenou?

Polibek na tvář vás může vyjít hodně draho v zemích, jako je Egypt, Tunis nebo Spojené arabské emiráty. Na památeční foto z Dubaje, kde si dáváte navzájem pusu, raději hned zapomeňte. Provinění nemusí pocítit jen vaše peněženka, ale i svoboda, protože můžete skončit až na deset dní za mřížemi. Kvůli jedné puse to určitě nestojí za to. Pokud tedy nejste lovec netradičních zážitků.

Sex na pláži, zvlášť třeba té španělské, také není dobrý nápad. Sice by si mnoho z nás tenhle suvenýr v podobě zážitku rádo z dovolené odvezlo, ale pokuta 75 000 EUR za to, až na velmi výjimečné případy, nestojí.


Na sex na veřejnosti zapomeňte i v Londýně, tam by vás to mohlo stát až 250 liber nebo tři měsíce ve vězení. V Budapešti v Maďarsku to budete mít jednodušší, ale pouze za tmy.

I to, co si s sebou zabalíte do kufru, může být problém. Omezení se týkají i erotických hraček. Třeba do Číny nebo Japonska si vezměte, cokoli vás napadne. Užší výběr budete muset udělat při výletu do americké Arizony, kam si smíte vzít jen dvě erotické pomůcky. Do Alabamy ale nebalte vůbec nic, používání sexuálních hraček je v této zemi ilegální.

Podobných “smíte a nesmíte” se v každé zemi dá najít několik. Rozhodně si kromě místních památek a oblíbených trhů před odjezdem zjistěte, i jak je to s věcmi kolem sexu a mazlení. Může vám to ušetřit hodně peněz a zbytečných starostí.

Ráje sexturistů aneb kde majáky pevně stojí, houkají a naráží do vln – čtěte ZDE.

Luxusní placené společnice na lyže, jachtu i do ložnice – čtěte ZDE.

Napsat komentář