Sex ve třech. Víme, jak si ho užít

sex ve třech švédská trojka

Sex ve třech. Vše, co musíte vědět, abyste si ho užili

Sex ve třech je erotické dobrodružství, o kterém sní skoro všichni muži i ženy. Může být zpestřením i posílením vztahu stejně jako příčinou jeho konce. Měl by mít svoje předem stanovená pravidla. Zajímá vás jaká? Jak a s kým sex ve třech zrealizovat, co můžete ztratit, nebo naopak získat? 

Obsah:

Švédská vs. ruská trojka

sex v třech bezpasaka.cz

Švédská trojka a ruská trojka jsou termíny běžně používané pro sexuální praktiku, při které se v posteli sejdou tři lidé. V zahraničí se pro tento akt používá pojmenování ménage à trois nebo threesome.

  • Švédská trojka – sex jedné ženy se dvěma muži
  • Ruská trojka – sex jednoho muže se dvěma ženami

Sex ve trojici není výdobytkem moderní doby. Už v prvních starobylých civilizacích či antice patřili sexuální orgie k běžnému životu a kratochvíli. Název ruské trojky je prý odvozen od atypického ruského koňského trojspřeží. Oproti tomu o značení švédská trojka údajně  pochází ze středověké Evropy, kdy švédští nájezdníci hromadně znásilňovali kontinentální ženy.

Pro pány je ruská trojka obecně mnohem přitažlivější, i když na druhou stranu má v tohle seskupení muž teoreticky mnohem více práce, aby obě ženy uspokojil. Švédská trojka, tedy seskupení, kde dva muži uspokojují potřeby jedné ženy a naopak, je zase náročnější pro ženu. I když pocit, že máte pro sebe dva chlapy, kteří šílí z vašich vnadů, také není k zahození… .

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image