Sexuální polohy. Užívejte si je s humorem plnými doušky, vztahu to prospěje

sexuální polohy

Máte pocit, že poslední dobou opakujete s partnerem v posteli tři klasické sexuální pozice stále dokola? Když vezmete v úvahu, kolik možných kombinací poloh naše těla umožňují, není to škoda? Čtěte dál a dozvíte se o možnostech jak si užít v posteli s partnerem/partnerkou více vzrušení z experimentování, jak na to s citem, nadhledem a přehledem. Nebudou chybět tipy na sexuální polohy ani téma co dál, když partner nechce.

Obsah:

Sex a život jedno jsou

Kolem sexu se točí svět. Kdyby to tak nebylo, nebyli bychom tady ani my. Sex je prostě reprodukční nutnost. Není to ale jen pohlavní styk za účelem rozmnožení se a zachování rodu. Od počátku věků si lidé užívali i vzrušení a rozkoš, kterou nám příroda dala jako bonus při sexuálním spojení dvou partnerů.

V každé době existovali lidé, kteří si dokázali užívat všech požitků, které sex nabízí, do sytosti. Dnes, když máme sexuální revoluce v 18. a 20. století za sebou, nám nic nebrání objevovat tajemství nepřeberných možností sexuálních poloh. Otevřete dveře fantazie a vstupte do světa nekonečné rozkoše.

Základní pilíř poznání opravdového sexuálního potěšení

Nejznámější knihou o sexu je bezesporu Kámasútra. Jejím autorem byl (pro někoho možná překvapivě) zbožný mnich Mallaniga Vátsjájana, který žil v období 4-6. století v Indii. Popsal zde 82 milostných poloh, jejichž jména se dochovala do dneška.

Káma je jméno indického boha milostné touhy a sútra v překladu znamená poučení, nebo učebnice.

Jedním z cílů tohoto osvíceného muže bylo i to, aby se k ženské rozkoši přistupovalo stejně jako k té mužské. Z jeho díla se stala klasika, ze které můžeme čerpat dodnes. Nicméně během století prošel i sex svou vlastní evolucí a bylo objeveno mnoho dalších zajímavých variací a nových poloh.

Rozmanitost sexuálního života rozvíjí a udržuje vztah

Na začátku milostného vztahu je tendence k experimentování v posteli normální. Hrajeme si, objevujeme své i partnerovo tělo. Poznáváme, co se komu líbí a co ne, naše hranice. Užíváme si sexu plnými doušky.

Každý pár si časem vytvoří svůj specifický styl milování, má vlastní tempo a oblíbené polohy.

Kvalitní sex prohlubuje ve vztahu intimitu a posiluje důvěru. Společný čas strávený tímto potěšením partnery sbližuje a osvěžuje jejich vztah.

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image