Sexuální prase je tak trochu v každém muži. Od přírody

buď samec broskvicky

roboha, kolikrát jsme to už slyšeli, že naše sexistické poznámky jsou nemístné a nevhodné. To už pomalu vypadá, že být chlapem je snad za trest. Ale přitom myslet na fajnou dupačku je úplně normální! Potvrzují to i vědecké studie.

Obsah:

Za své mužství a tužby se nestydím

feminismus testosteron být sám sebou muž bezpasaka.cz

Za své mužství a tužby se nestydím. Osobně proti ženám nic nemám, ale neskutečně mě se*e, když mi nějaká feministka tvrdí, jak mé mužské chování je pro ženy urážlivé. Tuhle jsem šel z Ostravské Poruby do Karolíny (nákupní centrum) a na ulici mě zastavil pár školaček, které mi chtěli položit pár otázek ohledně genderu. Prostě klasika, jaký mám názor na homosexuály, transsexuály apod. Tohle téma osobně moc neřeším, tak nějak zastávám názor, ať si každý dělá, co chce. Jasně asi bychom se měli řídit, tím, co nám dala příroda, ale to je asi diskuze na jindy.

Každopádně bavili jsme se spolu a já si během konverzace řekl, no ty vole, ta má takovou pěknou mladou dupku, kozy trojky, tu bych hnedka bral do káry. V tu chvíli se mě zeptala na trošku osobnější otázku, zda žiji s partnerkou a přibližně jak jsme sexuálně aktivní. Že prý anketa mimo jiné zkoumá vztah mezi postoji a sexuální aktivitou. Na to jsem jí slušně odpověděl, že to je celkem osobní dotaz, avšak že klidně svou sexuální aktivitu zvednu, pokud bude svolná. V tu chvíli se zasekla, zamračila, řekla, že jsem prase a šla do prdele. Na to jsem jí odvětil, že nejsem prase, ale zdravý normální chlap a šel jsem si po svých.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image