Sexuální služby. Jak, kde a jaké si vybrat pro maximální spokojenost

Svět placeného sexu si během posledních pár desítek let prošel neskutečnou evolucí a získal novou dimenzi nabídek i možností. Dnes už to není jako kdysi, kdy sexuální služby nabízely pouze holky z ulice nebo specializované podniky. Jak, kde a z čeho vybírat? 

Co vše v článku nalezneš?

BDSM

bdsm holky na sex masáže Bezpasaka.cz

Svázání, dominance, submise, sadismus a masochismus. To vše se skrývá pod zkratkou BDSM, která se liší od zbytku služeb zde v seznamu.

Jestli hledáš svazování, škrcení a týrání dívky či sebe sama v předem domluvených mezích, tak služby BDSM dozajista oceníš. Zde můžeš realizovat své fantazie, o kterých by jiní tvrdili, že jsou šílené.  Cena v tomto odvětví je velice různá v záležitosti na vybraných službách. Lze najít ceny od čtyř stovek po pár tisíc za hodinu.

BDSM sexuální praktiky jsou velice závislé na dohodě a tedy záleží vždy na domluvě s konkrétní dívkou. BDSM praktiky jsou hlavně hrou, která bolí, ale o to více je zábavná. Jedná se o určitý typ fetiše, kdy většinou jsou v podřadné otrocké roli muži, kteří k sobě hledají dominantní ženu neboli dominu. Při těchto praktikách běžně dochází k ponižování a týrání osoby v roli otroka, ale výhradně se nepoužívají zdraví ohrožující věci či pomůcky.

Mezi časté praktiky tohoto fetiše patří zejména škrcení, tahání za vlasy, silné mačkání prsou, svazování končetin, vložení roubíku do úst či škrábání kůže a mírné mrskání bičem. Pokud vás běžný “bezpečný” nenásilný sex nevzrušuje a vy máte problém dojít k vyvrcholení, sadomasochistické praktivy BDSM do vás mohou vlít nový příval napětí a potěšení, které v životě hledáte…

Pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image