Sexuální výkonnost. Staňte se dravcem s medvědí výdrží

Až 15 % mužů ve věku 60 let trpí absencí sexuálního života. V moderní době, zaměřené na výkon na všech frontách, čelí muži enormně sníženému libidu i snížení sexuální výdrže. V článku si podrobně probereme, proč tomu tak je, jak tomu předcházet a jak si pomoci při navýšení naší sexuální zdatnosti.

Co vše se v článku dozvíte:

Příčina nízké sexuální výdrže vzniká v moderní civilizaci

Ta totiž žije v určitém paradoxu. Kdy na jedné straně chtějí být všichni ti skuteční a praví muži, ale na druhé straně jim je nabízena sedavá práce, alkohol, cigarety, průmyslově zpracované potraviny a stres. To jsou důvody, proč se neustále snižuje běžná hladina testosteronu u mužů a proč jej naši dědové měli v našem věku až o 30 % více. S těmito alarmujícími údaji přišla studie publikovaná v roce 2007 pro časopis JAMA..

A nejen to. Řada studií také poukazuje, že čím jsme starší, tím přirozeně klesá hladina našeho testosteronu obecně. Proto ve výsledku má řada mužů ve věku 40 let o 30 % nižší hladinu testosteronu než ve svých 20. Avšak stále berme v úvahu, že se jedná o poklesy již zmíněné snížené hladiny ve srovnání s našimi dědy. Moderní muž tedy čelí skutečným překážkám, které se dotýkají jeho zdraví, ale také i sexuálního života.

Nízká hladina testosteronu totiž neovlivňuje jenom sexuální chuť, ale také svalovou výkonnost, sílu, výdrž, tvrdost zubů a kostí, dravost, chuť do života, sebevědomí, rychlost metabolismu i spalování tuků a řadu dalších aspektů v našem životě. Pokud tedy chceme mít vysokou sexuální výdrž, tak kromě správného tréninku oddálení ejakulace musíme dbát i na vysokou hladinu testosteronu a jeho přirozenou produkci. Jak to ale udělat?

Změna, která z vás udělá namakaný stroj

Důvod, proč muži ztrácí svůj testosteron, je hlavně způsoben civilizačním životním stylem, který dnes muži vedou a to je potřeba změnit. Nebudeme nikomu lhát, nejde o nic jednoduchého. Každý u této změny bude čelit svým mnohaletým návykům, kterých se bude muset zbavit. Ale stojí to za to!

V zásadě jde o změnu jídelníčku, změnu pohybových aktivit, změnu samotného přístupu k sexu a v krajním případě i změnu zaměstnání.

Pokračuj ve čtení…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image