Silikonový sex bez rizika

bezpečné sex dolls broskvicky.cz

Moderní erotické pomůcky v podobě sexuálních silikonových panen nabízejí, při dodržení správné hygieny, zcela bezpečné uspokojení přirozených lidských erotických a sexuálních potřeb. Poskytují 100% bezpečí i uspokojení.

Chřipkovým vlnám a pohlavním nemocem navzdory

Moderní civilizovaná společnost dosáhla na poli hygieny a prevence nemocí obrovských úspěchů. Ani ona se ale nevyhne sezónním atakům virových či infekčních onemocnění a možnost nákazy některou z pohlavních nemocí, je i v západní společnosti stále hodně vysoká. 

Dokonalá imunita holek ze silikonu

sex bez rizika naughty harbor

K největšímu přenosu nemocí dochází při lidském kontaktu. V některých případech je potřeba fyzického kontaktu (člověka s člověkem, člověka s infikovaným materiálem/objektem), některé jsou přenášené pouhým vzduchem (kapénkami). Koronavirová infekce nám názorně ukazuje, co je potřeba k zastavení šíření pandemie – zamezení kontaktu s (potenciálně) nakaženými osobami. 

Sexuální pracovnice jsou ze dne na den bez práce. Nikoli však ty ze silikonu. Realistické panny jsou společnice, na které se můžete stoprocentně spolehnout. A to jak ohledně permanentní sexuální připravenosti, tak v tom, že vás nikdy ničím nenakazí. Stejně tak vy si můžete dopřát pravidelnou dávku erotiky navzdory sebevíc infekční nemoci. Sex dolls mají dokonalou imunitu. Nikdy nejsou nemocné ani unavené.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image