Erotická povídka: Školačka a profesor

Studentka a profesor, tolikrát už řešené a stále tak zajímavé a sexy. Co se stane, když zavolá profesor, že si Míša může přijít opravit test o víkendu do kabinetu?

Konečně je tady víkend po nekonečně náročném týdnu. To si říkám teď, když je zkouškové teprve ve svém začátku. No ale žádný stres, každý předchozí semestr dopadl, tak to musí vyjít i teď. Držím svojí ranní kávu a jako každý den koukám z okna, kdopak to dneska poběží. Jo, ty panské zadečky, občas je to radost pohledět. Pravidelně mi tady běhá jeden sporťák a přiznám se, dala bych si říct.

Hrníček s kávou svírám pevněji v ruce a druhá ruka mi sjede na kraj trička, nemám kalhotky, tak jsem u své vlhké kundičky. Lehce si projedu jedním prstem mezi pyskama. Kéž by to byl prst toho běžce. No nic nádech, výdech, realita čeká, snění bylo dost. Přemýšlím, co dneska podniknout, komu se ozvat. Ke snídani si udělám ovesnou kaši a říkám si, proč sakra musím pořád jenom myslet na šukaní.

Volný den mám před sebou, tak co s ním. Přemýšlím, komu zavolám. Holky se budou nejspíš zase učit. To nemá ani cenu zkoušet. Oko mi zůstane u jména „Rozhledna???“ a při vzpomínce na ten večer se nejenom červenám sama před sebou, ale i moje kundička si to moc dobře vybavuje a celá krásně vlhne. Ten cizí chlap, co si mě tam vzal a já držela jako poslušná čubka. Byl tam boj i o můj zadeček, na oko jsem se bránila, ale když mi do něj zajel prstem, bylo to neskutečný, celá tahle šukačka stála za to. Vzrušení umocňovalo to, že sem nevěděla, o koho se jedná. Je to někdo, koho dobře znám? Bude se mi líbit? Nebo naopak z něj budu zhnusená. Nechtěla sem si kazit požitek z luxusního mrdání, tak sem v kleče čekala, až odejde. Při odchodu sem si všimla papírku, bylo na něm telefonní číslo. Vím, že ho nechci nikdy vidět, ale číslo sem si uložila. Co kdyby náhodou…

Ze vzpomínek se proberu díky zvonění telefonu: „matika prof.“ Sakra, co mi může chtít? Vždyť je víkend, ne? Zapomněla jsem snad něco v pátek? Rychle přemýšlím a nejistě zvedám telefon. Povídka pokračuje ZDE.

Sexy student girl with sitting on a stack of books against white background

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image