Superrozhovor: Jak se žije luxusní společnici 21. století?

luxusní prostitutka broskvicky.cz

Broskvičky vám přináší exkluzivní rozhovor s kurtizánou 21. století Lucií Hříšnou, která se o svůj tajný život dělí na blogu s názvem My secret passion life. Kdo se opravdu skrývá pod „hříšným“ pseudonymem? Studentka, bloggerka, prostitutka, exhibicionistka nebo žena milující sex a luxus? 

Co vás vedlo k tomu sdílet formou blogu střípky ze svého života luxusní společnice?

Zhruba před dvěma lety jsem měla velmi silný pocit, že bych se ráda vyjádřila veřejně k profesi společnice, k tomu, jak to celé funguje.

Jedním z impulzů byl právě Instagram. Přijde mi, že za poslední rok se právě na IG roztrhl pytel se slečnami, které postují fotografie exkluzivních dovolených, ukazují luxusní oblečení, překrásnou kosmetiku a celkově se zdá, že žijí „dream life”. Jenže téhle rovnici chybí jedna podstatná neznámá a to, kdo nebo co, celý tenhle snový život financuje. A protože o některých z nich opravdu vím, že pracují nebo pracovaly jako společnice, přijde mi nefér, že jejich profily sledují desetitisíce mladých slečen i žen, které mají nereálné představy a požadavky na svůj život, svoje tělo, možná i na své partnery. Mají z toho mindráky (s čímž já sama mám z mládí velkou zkušenost), zkrátka porovnáváním sebe s IG druhých frustrují a podceňují samy sebe, protože netuší, že náplní života těchto slečen, stejně jako mojí, je z velké části péče o sebe, svou tělesnou schránku, protože za to, jak vypadáme, jsme samozřejmě placené.

luxusní prostitutka Lucie bezpasaka.cz

To byl jeden z impulsů. Druhým bylo to, že ráda píšu a sepsání krátkého postu nebo článku mi činí velkou radost. Zjistila jsem, že i focení je zábava.

Posledním větším motivem pro sepsání blogu byl závoj tajemství a spousta dohadů, které o práci kurtizán panují. Když jsem si dělala průzkum mezi svými známými, bývalými spolužáky, zjistila jsem, že jejich představy vůbec nejsou reálné. Někteří si myslí, že mohou takové slečny potkat jen v klubech, privátech, jiní si myslí, že doteď stojí na E55 u hranic nebo v Perlové ulici.

V jednom z posledních článků na blogu si mohou vaši „fanoušci“ přečíst ukázku z knihy, kterou jste v létě napsala. O čem bude a kdy bude dostupná v knihkupectvích?

Knížka by měla vyjít na začátku příštího roku, přesný termín ještě nemám od nakladatelství Fortuna Libri potvrzený, ale předpoklad je leden nebo únor 2020. Určitě o tom budu s předstihem informovat na blogu. Aktualně dolaďujeme vzhled přebalu knihy. Původní pracovní název „Můj tajný druhý život“,  jsme změnili na jednodušší variantu „Můj tajný život“.

Na rozdíl od blogu, kde víc řeším praktické věci pro denní použití jako vibrátory, krásné prádlo a kosmetiku, bude kniha jenom o mně a mojí cestě z vesnice, která podle mě není ani na mapě (kecám, samozřejmě tam je), o hledání klientů, přešlapech, práci na sobě, touze dojít na vrchol, vášni, luxusu, zkrátka o všem hříšném, co jsem milovala a vlastně nechtěla opustit.

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image