Swingers hotely. Vyrazte na dovolenou ve znamení sexu a relaxu

Swingers hotely. Dovolená ve znamení sexu a relaxu

Swingers hotely jsou stále vyhledávanější alternativou ke klasickému ubytování v zahraničí a patří do stálé nabídky předních českých cestovních kanceláří. Ty nejlepší z nich jsou zárukou té nejžhavější dovolené, jakou jste si ani nedokázali představit. Najdete v nich neomezené možnosti k relaxaci, wellness, ale především sexu a erotice stejně otevřené lidi jakými jste (nebo chcete být) vy. Kde jinde odhodit stud a tabu intimního styku s neznámým člověkem/lidmi, než v luxusním swingers hotelu? Inspirujte se těmi nejoblíbenějšími v Evropě a dejte své dovolené nový rozměr. Léto ještě neskončilo!

Obsah:

Swingers hotel. Proč zrovna tam?

swingers hotel dovolená bezpasaka.cz

Máte rádi sex, jste otevření novým zážitkům a setkáním? Nechcete o dovolené poslouchat křičící děti a na moře se koukat přes barevné tobogány? Swingers hotely se každým rokem těší větší a větší oblibě. Nabízejí všestranné možnosti k relaxaci, bohatě vybavená wellness, kvalitní bary a restaurace. 

Jejich hlavní předností je koncentrace podobně naladěných lidí, kteří hledají erotické zážitky. 

Povyrazit si zde můžete sám/sama, s kamarádem, milenkou, manželkou nebo si klidně zaplatit profesionální společnici. Děti, psi a další rodinné příslušníky nechte tentokrát doma.

Rájem swingers hotelů jsou Kanárské ostrovy a Španělsko obecně. Nejen zde však najdete místa s extrémně uvolněnou atmosférou, kde je možné v podstatě cokoliv. Vůbec prvním takovým hotelem byl Oz’inn ve Francii, kde se dosud pořádají swingers party přímo na střešní terase… .

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image