Tajný život Lucie Hříšné

recenze knihy l. hříšná broskvicky.cz

Lucie Hříšná je dnes již bývalá luxusní společnice, doktorandka, blogerka a nově také spisovatelka. Na jaře 2020 jí u vydavatelství Fortuna Libri vyšla knižní prvotina s názvem Můj tajný život. Popisuje zde bez cenzury, jak se dostala k práci v sexbyznysu, pestré zážitky s klienty z vyšších vrstev i motivace k ukončení dobře rozjeté “kariéry”.

Dnes jsem tedy dokončila osm let dlouhou cestu. Přívlastek náročnou by byl spíše optimistickým vyjádřením. Několikrát jsem si sáhla na dno, myslela, že po dlouhém letu či náročném meetingu nenajdu sílu vstát a jít na praktika. Vždy jsem ale někde vykřesala poslední zbytek energie…” úryvek ze závěru knihy Můj tajný život (2020)

Vezměme to ale od začátku. Představte si mladou studentku, která bydlí na pražské koleji s cizími holkami. Jako ony sem přijela ze zapadákova, o kterém nikdo neví, kde je. Nezapadá. jako ostatně vždy. 

recenze knihy Můj tajný život Lucie Hříšná bezpasaka.cz 2

Tajemná blondýnka jménem Lucie má však trochu jiné ambice než její spolužačky z vysoké. Chce studovat, to ano. Ale zároveň si chce plnit sny o cestování po světě a luxusním prádle, které ji fascinovalo už od dětství.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image