Tantrická masáž jako nevšední erotický zážitek

tantra masáž broskvičky

Tantrická masáž je magická, dobrodružná, rozmanitá a nepředvídatelná. Otevírá každému jiný osobitý svět. Pracuje s tělem na mnoha úrovních. Popsat ji není snadné. Kdo ji jednou vyzkoušel, mluví o svém zážitku v superlativech. Pokud tedy měl štěstí na kvalitní masérku a nezaplatil omylem za obyčejnou erotickou masáž, která se pod exotické jméno pouze skryla. Ta pravá tantra masáž je o práci se sexuální energií, vnímání svého těla, posouvání hranic a odkrývání tajemných míst v nás, kde prýští prameny nebeské rozkoše.

Obsah:

Rozdíl mezi tantrickou a erotickou masáží

Tyto dva rozdílné druhy masáží se liší hlavně ve svém cíli. I když oba druhy masáží jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy a věnují se jim rovněž obě pohlaví, budu pro zjednodušení v textu vycházet ze vztahu masérka a klient.

Erotická masáž se týká celého těla, ale jejím středobodem je pohlaví. Jde hlavně o něj, protože je zakončena (měla by být) takzvaným happy endem (ejakulací, orgasmem). Masérka se snaží klienta uspokojit a dovést k finálnímu vyvrcholení.

Jde o fyzické a sexuální uvolnění. Klient se může masérky dotýkat, aby podpořil své vzrušení. Ta ho masíruje rukama nebo i celým tělem. Hlavním záměrem je tedy uvolnění energie v tom smyslu, jak k němu dochází při běžném sexu nebo ejakulaci.

Tantrická masáž je rovněž celotělová. S tělem pracuje ale na úplně jiné úrovni. Jejím cílem je, aby se klient napojil na své tělo a uvolnil, rozproudil a procítil svou sexuální energii. Střídá se zde dynamická masáž s relaxací a klient se masérky nedotýká, protože ona není objektem jeho vzrušení.

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image