Tipy na nezapomenutelný milenecký azyl 5 x jinak

milenecký azyl

Milenecký azyl alias hodinový hotel už dávno není laciný pokoj u dálnice. V posledních letech u nás vznikla řada míst, které kromě svého primárního účelu – tedy zázemí pro sexuální hrátky, nabízejí mnohem víc. Strávit hodinu, dvě, nebo celou noc na takovém místě je zážitek nejen sexuální. Nechte se inspirovat mými ozkoušenými tipy na milenecké azyly, kde si to s milenkou, nevěstkou, milencem či jiným společníkem užijete po všech stránkách.

  • Designový klenot mezi českými mileneckými azyly – Relax Táboritská
  • Sex, erotika a relax ve Wellness Spa na Smíchově
  • Soukromí, krásná příroda, erotické a BDSM pomůcky – to je Penzion Klídek
  • Luxusní spa v Tyffany´s, kam se vyplatí zaskočit i na rychlovku
  • Non-stop hodinový hotel s naprosto diskrétními apartmány v centru Prahy

Designový klenot mezi českými mileneckými azyly – Relax Táboritská

Architektka Lenka Míková navrhla v duchu Davida Lynche jeden z nejoriginálnějších mileneckých azylů u nás. V podzemních prostorách pražského Žižkova je k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů, jimž dominují kamenné stěny a luxusní koupelny. Každý je designový a komfortně vybavený. Nechybí zde vyhřívané podlahy, zvukově izolační dveře nebo vířivka.

V centru Prahy tak vzniklo ojedinělé intimní místo k relaxaci a regeneraci. Najdete zde i speciální pokoj, kde si můžete dopřát dotek padesáti odstínů šedi na vlastní kůži. Návštěva tohoto místa vám garantuje silný erotický zážitek.

CENA: od 450 korun za hodinu pro dva

WEB: www.relaxtaboritska.cz

Sex, erotika a relax ve Wellness Spa na Smíchově

Patnáct relaxačních wellness pokojů k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. To je úžasný svět privátních zón ve Wellness Spa na Smíchově. Na výběr máte několik různých typů pokojů s vířivkami, z nichž každá má různá téma a motiv.

pokračujte ve čtení ZDE

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image