Uspokojování neuspokojitelné

V království krále Robertka Velikého měli veliké starosti s dvacetiletou princeznou Análkou. Měla nejvyšší čas na vdávání a král pořádal jeden ples za druhým. Análka nebyla vybíravá, ale po celém království i mimo něj se rozkřiklo, že princezna není schopná dosáhnout orgasmu.

V království krále Robertka Velikého měli veliké starosti s dvacetiletou princeznou Análkou. Měla nejvyšší čas na vdávání a král pořádal jeden ples za druhým. Análka nebyla vybíravá, ale po celém království i mimo něj se rozkřiklo, že princezna není schopná dosáhnout orgasmu. V Robertkově království to však byl problém. Podle tradice staré stovky let bylo k uzavření sňatku nutné do půlnoci svatebního dne, aby oba novomanželé přišli k vrcholu. A to samozřejmě platilo i pro královskou rodinu. Análka byla Robertkovo jediné dítě. Na plesy jezdilo mnoho princů, ale žádný Análku nechtěl. Informace o princeznině orgasmu se velmi rychle roznesla a většina princů se jen chtěla podívat na tu chudinu, co se neudělá. I princeznu to velmi trápilo a tak se s otcem rozhodla, že zkusí lázně Františkovy v daleké říši Římské. Vypravil se tedy kočár a princezna s kočím, vojáky a služebnou vyrazila na tři měsíce trvající cestu.

Při příjezdu již na ni čekal vévoda František Divoký, majitel zdejších lázní, který ji osobně přivítal ve svém (ne)skromném sídle přímo na lázeňské kolonádě. Sluhové vynosili zavazadla do pokoje a nakonec do něj dorazila i princezna se služebnou. Po krátké procházce šli všichni spát a druhý den to princezně vše mělo začít.

Zatímco princezna snídala, do jejího pokoje přivezlo služebnictvo velikou vanu plnou horké vody a různých vonných olejů a bylinek. Služebná princeznu svlékla a přenesla do vany, kde strávila téměř hodinu. Pak ji služka usušila a uložila na lůžko, kde měla procedura pokračovat. Princezně přehodila přes obličej lněnou látku, aby léčitel, František Divoký neviděl, koho vlastně léčí, aby o tom nemohl nikde mluvit. Stejným způsobem léčil i další tři dívky každý den a služebné mu neřekly, která je opravdu princezna. Takže přišel celý nahý František se ztopořeným čurákem, roztáhl Análce nohy a vrazil ho do její uzoučké kundičky. Princezna zprvu jemně, s dalšími přírazy čím dál víc sténala…

Celou povídku si přečtěte ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image