Užijte si letos Valentýn na erotické vlně

valentýn broskvicky.cz

Každoročně v období kolem 14. února zaplavují obchody hromady červeného zboží ve tvaru srdíček. Historický svátek, tradičně oslavovaný jako den zamilovaných, ve 20. století zmutoval do komerčního šílenství. Víte, jaká byla původní podstata tohoto svátku, a jak ho muži versus ženy vnímají dnes?

Pokud vás zajímá, jak si polovinu února letos užít úplně jinak, na vlně erotiky, čtěte dál. Pokud jste zrovna bez partnera, nezoufejte, i pro vás máme řešení.

Obsah:

Na počátku byla láska i oslava probouzení přírody

Legenda praví, že tento anglosaský svátek zamilovaných, má původ ve Starověkém Římě, kde měli vojáci zakázáno se ženit, protože císař potřeboval pravidelný přísun nebojácných mužů pro své válečné výpravy. Mladých párů se jednoho dne zželelo knězi jménem Valentýn a potají je začal oddávat. Za svou činnost ve jménu lásky byl nicméně brzy zatčen a 14. února popraven.

Den oslavy lásky se v různých modifikacích slaví téměř ve všech zemích světa, přičemž v mnohých z nich je spojený s příchodem jara. Začínají se probouzet rostliny, zpívat a pářit se ptáci, lidé začínají pracovat na polích a hledat si partnery.

Každá země má své specifické tradice. U nás patří k rozmazlovanějším osobám ženy. V Japonsku je to naopak. Po celý rok rezervované něžné pohlaví může konečně projevit emoce a zahrnout muže pozorností a dárky. Japonští výrobci čokolády přišli i na den svatého Valentýna s dokonalým marketingovým tahem. Každý muž musí dostat čokoládu správného druhu, velikosti a barvy, symbolizující konkrétní vztah.

pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image