Vášnivý sex na koupáku

… Přímo přede mnou sedí na lavičce dlouhovlasá blondýnka. Nohy od sebe, pěkně zapřené o protější stěnu a honí si tam kundičku. Tak tohle sem slyšel. Jeden prst, hned druhý. Střídá si ruce a dává si pěkně záležet. Rukou si mačká kozy. Kunda jí teče, až se ji lesknou stehna. Je vidět, že si to užívá, ač se snaží být potichu, tak když si palcem začne přejíždět poštěváček, tak vzdychá na celé kolo. Nemůžu z ní spustit oči. Cítím, jak se mi staví péro.

Jasně, to je ta ranní absence stříkání. Když může ona, tak proč bych nemohl i já? Stahuju kalhoty, pohodlně si klekám, péro si beru do ruky a koukám na tu čubku, jak si mastí svoji nadrženou kundu. Kroutí se u toho, kouše se do rtů, ale i tak sténá vcelku hlasitě. Aby ne, mění tři prsty za dva. Ještě chvíli a narve si tam snad celou ruku. Dokonalá podívaná.

Já mám se sebou co dělat, abych nepostříkal tu příčku. Nepřestává si to dělat, má snad už třetí orgazmus. Ta holka je jako stroj. Být tam tak s ní. Jen si to představím, tak stříkám. Neovládnu se a s výstřikem sténám. Doufám, že je tak zabraná do svojí kundičky, že si toho nevšimla, protože by jí to muselo být hned jasný. Semeno teče všude, z příčky kape na zem. Můj orgazmus pomalu doznívá, poslouchám, …

Pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image