Večer plný sexu aneb Petr poprvé s prostitutkou

sex s prostitutkou

Sex s prostitutkou je zážitek, o kterém sní skoro každý muž. Představte si, že jste muž středního věku, který si poprvé najme na večer luxusní společnici. Jak takový večer plný dobrého jídla a sexu může dopadnout? To se dozvíte nejen z pohledu Petra, ale podíváme se na něj i očima prostitutky Kataríny, pro kterou on rozhodně není tím prvním ani posledním.

Petr (43)

Petr je muž středního věku, který posledních deset let žije hlavně svou prací. Konečně se mu v podnikání začíná dařit. S manželkou mu to už po víc jak 15 letech společného soužití moc neklape. O nějaké vzrušujícím sexu nemůže být ani řeč. 

Dnes večer ho čeká důležitá obchodní schůzka se zahraničním investorem. Potřebuje se blýsknout. Chtěl vzít svoji ženu, ale upřímně, stydí se za ni. V posledních letech se z ní stala lesana poblázněná exoticky znějícími semináři. Ve večerních šatech ji viděl naposledy na maturitním večírku jejich syna. Nepřichází v úvahu.

Kamarád mu dal číslo na luxusní společnici (rozuměj profesionální sexuální pracovnici) Katarínu. Pár dní mu trvalo, než se odhodlal jí zavolat. Teď na ni čeká ve svém novém Volvu a neví, jestli je víc nervózní ze schůzky nebo z obchodního jednání.

Z představ o nadcházejícím večeru ho vytrhne Katarína klepající na okno auta. Petr vystupuje a sjede ji pohledem. Páni. Vypadá fakt dobře. Štíhlá dlouhovlasá brunetka. Oblečená je elegantně, ale ne vyzývavě. Může jí být kolem 30. Těžko říct. Je vidět, že o sebe pečuje. Snaží se na sobě nedat najevo nervozitu. Hlavně vypadat, jako že to je pro mě normální situace. Já jsem tady šéf.

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář