Večer plný sexu aneb Petr poprvé s prostitutkou

sex s prostitutkou

Sex s prostitutkou je zážitek, o kterém sní skoro každý muž. Představte si, že jste muž středního věku, který si poprvé najme na večer luxusní společnici. Jak takový večer plný dobrého jídla a sexu může dopadnout? To se dozvíte nejen z pohledu Petra, ale podíváme se na něj i očima prostitutky Kataríny, pro kterou on rozhodně není tím prvním ani posledním.

Petr (43)

Petr je muž středního věku, který posledních deset let žije hlavně svou prací. Konečně se mu v podnikání začíná dařit. S manželkou mu to už po víc jak 15 letech společného soužití moc neklape. O nějaké vzrušujícím sexu nemůže být ani řeč. 

Dnes večer ho čeká důležitá obchodní schůzka se zahraničním investorem. Potřebuje se blýsknout. Chtěl vzít svoji ženu, ale upřímně, stydí se za ni. V posledních letech se z ní stala lesana poblázněná exoticky znějícími semináři. Ve večerních šatech ji viděl naposledy na maturitním večírku jejich syna. Nepřichází v úvahu.

Kamarád mu dal číslo na luxusní společnici (rozuměj profesionální sexuální pracovnici) Katarínu. Pár dní mu trvalo, než se odhodlal jí zavolat. Teď na ni čeká ve svém novém Volvu a neví, jestli je víc nervózní ze schůzky nebo z obchodního jednání.

Z představ o nadcházejícím večeru ho vytrhne Katarína klepající na okno auta. Petr vystupuje a sjede ji pohledem. Páni. Vypadá fakt dobře. Štíhlá dlouhovlasá brunetka. Oblečená je elegantně, ale ne vyzývavě. Může jí být kolem 30. Těžko říct. Je vidět, že o sebe pečuje. Snaží se na sobě nedat najevo nervozitu. Hlavně vypadat, jako že to je pro mě normální situace. Já jsem tady šéf.

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image