Srovnání: Češi mají nadprůměrnou délku penisu. Vyhovuje to i ženám?

Velikost Penisu. Je skutečně tak důležitá?

Češi jsou velice zajímavým národem. Paradoxně na to, jak jsou pracovití, říkají si o málo peněz, nakolik mají svou jedinečnou kulturu, se cítí zaostalí a nakolik mají velký penis, myslí si, že je prťavý. Je potřeba tenhle nesmysl už rozetnout jednou provždy. Češi jsou pracovitý, schopný národ s penisem delším, než má většina mužů Evropy!

Co vše se v článku dozvíte?

  1. Na velikosti penisu záleží!
  2. Evropa představuje světový průměr
  3. Co na to ženy?

Na velikosti penisu skutečně záleží

Na velikosti penisu nezáleží... Klamavá fráze pro lepší pocit na duši některých mužů.

A to jak v pozitivním, tak i negativním slova smyslu. Většina žen se v soukromém anonymním dotazníku bojí přiznat, že jim na velikosti penisu svého partnera záleží. Nejspíš se bojí vyzradit informace o svém intimním životě na kus papíru, který není jejich osobním deníčkem. Každopádně, pro ženy je nejpodstatnější, zda je jejich muž finančně dobře zabezpečený a fyzicky dobře vybudovaný, avšak příliš malý penis jim zkrátka vadí, byť jeho velikost pro ně není alfa a omega vztahu a sexuálního uspokojení.

S touto informací přišel Brian Mautz, jenž působí na univerzitě v kanadské Ottawě. Dle Briana nelze říct, že by délka penisu hrála až takovou roli na poli atraktivity muže…

Pokračujte ve čtení článku ZDE

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image