Větší penis? Andromedical Androextender Gold to dokáže

zvětšovač penisu broskvicky.cz

Tak pánové, jedna z nejzajímavějších recenzí je tu. Dlouho jsem nad tím přemýšlel, jestli do toho vůbec jít, ale co bych pro vás neudělal, že. První a zásadní věc pro mě byla najít pořádnou motivaci, proč do toho vůbec jít. Já jsem totiž se svým generálem i jeho velikostí celkem spokojen, samozřejmě vždy může být líp, ale také o dost hůř. Pokud už jste něco o tomto udělátku slyšeli, tak určitě víte, že nejdůležitější je zde trpělivost, pravidelnost a i vydržet trochu toho nepohodlí. Jo, holt nic není zadarmo. Nicméně abych se vrátil k té motivaci.

Jednu jsem totiž potkal. Byla zrzka, úplně všude, a pěkně divoká, takže to šlo skoro samo a s radostí. Nooo s radostí úplně ne, ale s velkou motivací určitě. První, co si ale musíte uvědomit, je, že nemůžete čekat takové zázraky, jak někde píšou. Některé zdroje totiž uvádí, že se vám vaše chlouba zvětší klidně o 10 cm. Tak to jako fakt ne. K tomu by vám pomohla asi jedině Harryho hůlka, a kdo ví, jestli tý by se do toho chtělo.

zvětšovač penisu andromedical androextender gold bezpasaka.cz

Takže reálná očekávání, co se mě i potvrdila, jsou někde zhruba kolem 0,5 – 3 cm, víc se obávám, že z toho nevymáčknete, doslova. Nejdůležitější věc u této pomůcky je ale trpělivost a důslednost. Tzn., je třeba to nosit opravdu denně a minimálně 6 hodin. Ale pro dosažení, co nejlepšího výsledku doporučuji 9 hodin.

pokračujte ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image