Vše o fenoménu swingers

vše o swingers Broskvičky

O světě swingers panuje mnoho mýtů a mylných představ. Spousta lidí žije v představě, že jde o perverzní skupinový sex. Většina z nich však swingers klub nikdy nenavštívila. Pro zasvěcené je toto erotické sdílení sexuálních partnerů především o radosti ze života a svobodě. Zajímá vás kdy, kde a jak tento fenomén vznikl? Proč si raději rozmyslet sex s kamarády, nebo jak vypadá dnešní swingers scéna v Čechách? Čtěte dál.

Obsah:

Kořeny budoucích swingers mezi elitními piloty

Pro hlubší pochopení fenoménu swingers akcí, je dobré zasadit si ho do kontextu jeho vzniku. Málokdo ví, že první skuteční swingeři byli elitní piloti z jednotek U. S. Air force během druhé světové války. Manželky těchto letců měly možnost bydlet blízko vojenských základen.

Vzniklo neobvyklé sociální prostředí, které bylo ovlivněno specifickými vztahy, které mezi sebou piloti při bojích měli. Jejich základem byla absolutní důvěra a spolehnutí se jeden na druhého. V tomto spřízněném ovzduší se výměna partnerek a skupinový sex staly tolerovanou až přirozenou součástí jejich života.

Dobytí velkých měst

S koncem Korejské války se i nový způsob sdíleného partnerského sex rozšířil z okolí leteckých základen do větších měst. Ačkoliv média se tímto úkazem zatím příliš nezaobírala, zájem veřejnosti o toto téma nazývané “wife-swapping“, neboli výměna manželek, stoupal.

V roce 1960 vyšel první inzertní časopis pro swingers. Jemu podobné plátky, ve kterých lidé kromě jiného hledali další, sdílenému sexu otevřené páry, začaly vycházet po celé Americe. Takzvané swingování pomohla do širší veřejnosti rozšířit sexuální revoluce v šedesátých letech a své místo zde sehrála i nově objevená antikoncepční pilulka.

Pokračuj ve čtení…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image