Erotická povídka: Vysokoškolská kolej

Monika odmaturovala a začíná studovat na vejšce v Praze. Byl to její sen se dostat do Prahy na lékařskou fakultu. Bydlí na pokoji s dalšími třemi devčaty. Jak s nimi začne studium? Jak se holky sblíží?

Když jsem se ze střední zdravotnické školy dostala na lékařskou fakultu, byl to jako splněný sen nejen můj, ale i mých rodičů, od kterých jsem v tomto ohledu měla maximální podporu. Po úspěšné maturitě jsem se začala poohlížet po ubytování. Bohužel jsem z Moravy a žádná spolužačka ani kamarádka nikde v Praze nestuduje. Několik inzerátů na spolubydlící na byt jsem našla, nic mě ale nezaujalo, a tak jsem skončila na koleji. Začala jsem se tam i těšit, budu poprvé žít někde bez rodičů, vše si budu dělat, jak budu chtít já.

Nastal den D a taťka mě spolu se dvěma kufry odvezl do Prahy na kolej. Na vrátnici jsem podepsala několik papírů, několik papírů dostala a spolu s tím i klíče. Nastoupila jsem do výtahu s kufry i tátou a vyjela do pátého patra. Po dlouhé chodbě jsem našla svůj pokoj a odemkla. Dostala jsem se na chodbičku, kde byly troje dveře. Jedny vedly do koupelny a na toaletu, jedny do pokoje A a druhé do pokoje B. Já měla na klíčích přívěšek A, takže jsem zasunula klíč do zámku a chtěla odemknout. Už bylo odemknuté, vytáhla jsem klíče a opatrně otevřela. Povídka pokračuje ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image