Erotická povídka: Z večírku rovnou na hodinový hotel

hodinový hotel sex broskvicky.cz

Marcel seděl na baru v rozhovoru s řediteli agentury. Jako vedoucí produkčního oddělení s nimi potřeboval probrat několik organizačních záležitostí, ale protože dorazil později a to již ve chvíli, kdy se generální ředitel s finančním sázeli, kdo dnes večer sbalí teprve před týdnem nastoupivší nádhernou mladou blondýnku z účetního oddělení, pochopil, že dnes se pracovat nebude a musí to nechat na jindy.

Byl asi jedním z mála, kdo se dnes nepřišel bavit. Neměl takové akce moc rád, raději by zůstal doma ve společnosti svého pubertálního syna. No, pokud se jako společnost dá nazývat jeho zcela pasivní přítomnost ve svém pokoji za zavřenými dveřmi a celovečerní pařba League of Legends. 

Na bar dorazila Klára v již povznesené náladě. Mobil jí sice čas od času zapípal a zavibroval v zavřené kabelce, ale po přečtení první vyčítavé a žárlivé zprávy se rozhodla ho pro zbytek večera ignorovat. Prázdná sklenička v ruce a žíznivé oči hledaly barmana, který ale momentálně míchal drink na protější straně baru ve tvaru U.

„Mohu Ti nalít?,“ zeptal se Marcel Kláry s lahví francouzského červeného v ruce.

Pohlédla na Marcela. Nevěděla, z kterého oddělení je. Pamatovala si, že ho vídá na druhém patře. Sympaťák od prvního pohledu, ale spíš vážný, trochu starší, vypadá protřelý životem. Přesně takové typy ji přitahovaly. Chlap, který se hned tak z něčeho nepose… Chlap pro život.

„Jo, díky“, špitla a nastavila skleničku.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image